ارتباط با ما
ژوئن 10, 2017
فروش سنگ های مصنوعی کوارتز در تهران
ژوئن 28, 2017
Show all

ساخت و اجرای صفحات کورین و کوارتز

-اجرای صفحات کورین
– ساخت و اجرای صفحات آکریلیک
– اجرای صفحات کوارتز
– اجرای صفحات یکپارچه کورین با نازلترین قیمت
– تعمیرات صفحات کورین

 

ویژگی سنگ کوارتز کابینت | قیمت سنگ کوارتزکابینت

برای مشاوره رایگان و اندازه گیری رایگان و سفارش کار با شماره زیر تماس بگیرید
09128866780

 


تفاوت سنگ های کورین و کوارتز چیست ؟

سنگ های مصنوعی کورین یا همان solid surface امروزه در حال گسترش هستند و کاربرد آنها روبه افزایش است و  در مقابل سنگ های کوارتز هستند که به عنوان رقیب سنگ های کورین وارد بازار شده اند . حال اگر بخواهیم به مقایسه کلی و ویژگی های این دو سنگ بپردازیم به نکات قابل توجهی برمی خوریم .  نصب سنگ های  کورین نسبت به سنگ های کوارتــز آسان تر است زیرا برش و ترمیم سنگ های کوارتز دشوارتر از کورین است .
در کورین از چسب های مخصوص برای درز از اتصالات استفاده می شود اما در کوارتز درز گیری مشکل است و بسته به تخصص نصاب دارد. از لحاظ خش پذیری نمی توان مقایسه روشنی برای دو سنگ تعیین نمود زیرا مقاومت در برابر خش به   محیطی که سنگ مورد استفاده قرار می گیرد بستگی دارد . سطوح کورین از کوارتز سبک تر  می باشد  و براحتی حمل  می شوند . براق کردن و جلا دادن سنگ های کوارتز به سختی صورت می گیرد اما در سنگ های  کورین به راحتی می توان  سطوح را جلا داد و براق نمود .
سنگ های کورین قابلیت ترمیم در محل مورد نظر را دارند  اما ترمیم سنگ های کوارتز با مشکلات زیادی رو به روست  .  هر دو سنگ ضد آب و آنتی باکتریال می باشند . در کورین به دلیل نوع مواد اولیه می توان تنوع رنگی و طرحی ایجاد  کرد اما در کوارتز تنوع رنگی محدود است . سنگ های کورین بدلیل ساختار مولکولی نرم تر راحت تر حکاکی و برشکاری داده می شوند . تحمل وزن بسیار بالا در کوارتز نسبت  به کورین بیشتر  است و  در کورین برای تحمل  وزن زیاد بعضی اوقات باید آهن کشی  استفاده شود.

ساخت و اجرای صفحات کورین و کوارتز | کوارتز روی کابینت

ساخت و اجرای صفحات کورین و کوارتز

کورین ال جی | کوارتز روی کابینت
دیگر مطالب این وب سایت :
ساخت و اجرای صفحات کورین و کوارتز | فروش سنگ های کوارتز  | قیمت سنگ های کوارتز | سنگ های کوارتز در تهران

دیدگاه ها بسته شده است