صفحات کوارتز چیست ؟

فروش سنگ مصنوعی کوارتز | کوارتز روز کابینت | سنگ کوارتز کابینت

یکی از مستحکم ترین سنگ های موجود در بازار سنگ کوارتز می باشد که اکثراً برای صفحات روی کابینت استفاده می شود. بیش از۹۰ درصد از صفحات کوارتزازسیلیس (نام اصلی آن سیلیسیم دی اکسید یا سیلیس با فرمول شیمیایی 2SiO فراوان‌ترین ترکیب اکسیدی موجود در پوسته زمین است) تشکیل شده است که مهم ترین مزیتی که به کوارتز داده است مقاومت و سختی آن تقریبا برابر مقاومت و سختی الماس می باشد .


سنگ های کوارتز به علت عدم نفوذ رطوبت به داخل سنگ و مقاومت بالایی که دارد برای آزمایشگا هها استفاده می شده ولی امروزه برای مبلمان اداری ، کابینت های آشپزخانه ، سرویس های بهداشتی ، روشویی هتل ها و … استفاده می شود .
گروه بلوط نمایندگی ساخت ، اجرا و فروش سنگ های کوارتز را در شهرستان ها دارا می باشد .
فروش سنگ های کـوارتز در تهران | فـروش سنگ های کوارتـز در کـرج| فروش سـنگ های کوارتز درمشـهد| فروش سنگ های کوارتز در تبریز| فروش سنگ های کوارتزدر اصفهان

چرا از سنگ های کوارتز بر روی کابینت استفاده می شود ؟

سنگ های کوارتز به خاطر مقاومت بالای آن در برابر اشیای تیز و ضد خش بودن آن و همچنین دارای قدرت جذب ناپذیری آن در برابر مایعات بسیار مورد توجه قرار گرفته است .برای همین اکثراً از سنگ های کوارتز بر روی کابینت آشپزخانه استفاده می شود . همچنین سنگ های کوارتز به خاطر مقاوم بودن در برابر مواد شیمیایی مورد توجه سالن زیبایی و آزمایشگاه ها قرار گرفته است .

فروش نگ های مصنوعی کوارتز | کوارتز روی کابینت

محصولات کوارتز گروه بلوط

– روشویی سنگ کوارتز
– سرویس بهداشتی کوارتز
– میز اپن کوارتز
– رویه کابینت کوارتز
– روشویی کوارتز
– سنگ کوارتز لوکس کابینت
– سنگ کوارتز سایلستون
– کوارتز توتم

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 

 

ویژگی سنگ کوارتز کابینت | قیمت سنگ کوارتزکابینت

برای مشاوره رایگان و اندازه گیری رایگان و سفارش کار با شماره زیر تماس بگیرید
09128866780

دیگر مطالب مرتبط وب سایت :

فروش سنگ های مصنوعی کوارتز
فروش سنگ های کوارتز در تهران
سنگ های مصنوعی کوارتز روی کابینت
قیمت سنگ های کوارتز
قیمت سنگ کوارتز کابینت

فروش سنگ مصنوعی کوارتز

دیدگاه ها بسته شده است