کورین سامسونگ و ال جی چیست؟
کورین سامسونگ و ال جی چیست؟
فوریه 25, 2018
اجرا و نصب صفحات کورین | کورین سامسونگ و ال جی
فوریه 26, 2018
Show all

قیمت سنگ کابینت کوارتز | کوارتز کابینت سامسونگ و ال جی

قیمت سنگ کابینت کوارتز برای سامسونگ و ال جی را در ادامه مطلب مشاهده نمایید.

قیمت سنگ کابینت کوارتز

کوارتز چیست ؟

 

93% صفحات کابینت Quartz را سیلیس تشکیل داده است. این ماده یکی از سخت ترین و مقاوم ترین مواد طبیعی است که درجه سختی آن ( Mohs 7 ) می باشد ( درج سختی الماس Mohs 9 ).سیلیس به صورت پودر میکرونیزه دانه بندی های ریز و نوعی رزین مخصوص طی فرآیند تولید تبدیل به سنگی یکپارچه می گردد. بدین ترتیب با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته ، خواص سیلیس به محصول منتقل شده و موجب می گردد سنگ کوارتز در برابر خراش سائیدگی و ضربه مقاومت بالایی داشته باشد.

به دلیل عدم وجود خلل و فرج در صفحات کابینت کوارتز ، امکان رشد و تکثیر باکتری و میکروب مخصوصا در مکان های مرطوب وجود ندارد و از اینرو این صفحات را آنتی باکتریال می نامند.

سطوح سنگ کوارتز سطوحی ضد باکتری می باشند. بدین معنا که این سطوح نفوذ ناپذیر بوده و فاقد هر گونه خلل و فرج جهت ورود و رشد باکتری می باشند. از اینرو این سطوح در کلیه محیط هایی که اهمیت عدم وجود میکروب احساس می گردد. چون هتل ها ، سالن های غذاخوری ، آشپزخانه ها ، سرویس های بهداشتی و مراکز تجاری پر تردد توصیه می شود.

از دیگر مواردی که قطعا تعجب شما را در مورد این سنگ بر می انگیزد نبود بسیاری از محدودیت های رایج در محصولات ساختمانی است. چرا که این محصول ، محصولی تمام سفارشی است که بنابر علایق ، نحوه طراحی و نوع کاربری که شما از محصول انتظار دارید توسط پیشرفته ترین خطوط مکانیزه و مشاوره متخصصین با تجربه تولید می گردد.
کاربرد صفحات Quartz :

• صفحات کابینت آشپزخانه
• روشویی هتل ها
• مبلمان اداری
• سرویس بهداشتی و حمام
• میزهای آزمایشگاهی

لیست قیمت سنگ کوارتز کابینت

سختی این نوع سنگ:

کانترتاپ آشپزخانه در حقیقت میزکار خانم های خانه است از اینرو مقاومت به خراش از جمله مهم ترین مواردی است که می بایست در طراحی یک آشپزخانه مدرن مد نظر قرار گیرد. شما به سادگی می توانید از چاقو جهت برش بر روی این سنگ استفاده نمائید. وجود 93% Quartz در صفحات ساخت ما منجر به این گشته است که این صفحات نسبت به خراش مقاومت بالایی از خود نشان دهند.

ویژگی های صفحات کوارتز چیست؟

1- تنوع رنگ و زیبایی ظاهری
2- ثبات رنگ
3-دوام بسیار بالا
4- مقاوم در برابر ترک خوردگی و شکستن
5-مقاوم در برابر نفوذ لکه ، باکتری ، قارچ و رطوبت
6-ضد خط و خش
7-عمر مفید طولانی بدون نیاز به پولیش مجدد
8-عدم جرم گیری و نظافت آسان
9-تنوع رنگ و زیبایی ظاهری
10-مقاومت در برابر آتش سوزی

تفاوت سنگ های کورین با سنگ های کوارتز در چیست؟

1. سنگ های کورین قابل درز هست یعنی اینکه محل اتصال در سنگ های کورین قابل مشاهده نیست ولی در سنگ های کوارتز محل اتصال تا حدودی مشخص و قابل مشاهده میباشد.
2. سنگ های Quartz صددرصدبه طور کامل ضدخش هستند ولی سنگ های کورین این طورنیستند.
3. سنگ های کورین قابل ترمیم هستندو قابل پولیش کاری مجدد و ابزار زنی رادارند در مقابل سنگ های مهندسی کوارتز درصورت شکستن قابل ترمیم نیستند و مجددا باید تعویض صورت گیرد ولی امکان ابزار زنی برروی لبه های صفحات مهندسی کوارتز میسر و فراهم است.
4. کاربرد فراوان سنگ کوارتز در دیوارپوش ها کف پوش و …..

رای کسب اطلاعات بیشتر جهت نصب و تعمیر صفحات کورین و مشاوره رایگان با ما تماس حاصل نمایید.

برخی از مطالب وب سایت

کورین سامسونگ

 

دیدگاه ها بسته شده است