مقایسه سنگ کوارتز کابینت با سنگ مرمر

مقایسه سنگ کوارتز کابینت با سنگ مرمر

سنگ کوارتز کابینت جز یکی از محبوب ترین سنگ های می باشد که خانم ها خوش سلیقه می باشد اما باز هم بسیاری هستند که سنگ مرمر را به عنوان سطوح کابینت و آشپزخانه خود انتخاب میکنند که این اشتباه بزرگی می باشد که سنگ کوارتز کابینت را انتخاب نمیکنند. ما در این مقاله یک مقایسه بین سنگ کوارتز کابینت و سنگ مرمر داشته باشیم.

ویژگی های سنگ کوارتز کابینت

  1. سختی سنگ کابینت کوارتز کابینت سنگ کوارتز که برای سطوح آشپزخانه و همچنین کابینت استفاده می شود بسیار سنگ سختی می باشد و امکان نفوذ هیچ گونه ماده ای را به داخل خود نمیدهد. که این مسئله به بهداشتی بودن سطوح آشپزخانه کمک میکند.
  2. زیبایی سنگ کوارتز کابینت زیبایی بی حد و مرز سنگ های کوارتز در جهت استفاد در سطوح آشپزخانه و همچنین در جهت استفاده کابینت های آشپزخانه.
  3. درجه بالا بهداشت سنگ کوارتز جز بهترین سنگ ها برای سطوح آشپزخانه می باشد به هنگام آماده کردن مواد غذایی به هیچ عنوان رطوبت غذا رو به خودش نمیگیرد و جذب نمیکند.

درباره سنگ کوارتز کابینت

این سنگ به سرعت تمامی آشپزخانه های کل دنیا را دارد تسخیر میکند همچنین در کشور عزیزمون ایران نیز بیشتر مشتریان درخواست دارند که در آشپزخانه از سنگ کوارتز استفاده شود به دلایل متعدد این سنگ رو انتخاب میکنند زیبایی بسیار رنگ های متنوع و مدل های امروزی این سنگ را جز بهترین سنگ های سطوح آشپزخانه کرده است.

گروه بلوط بهترین در امر نصب و تهیه سنگ کوارتز کابینت

گروه بلوط جز یکی از تخصصی ترین تیم های اجرای این کار می باشد و به بهترین شکل ممکن آشپزخانه شما رو با سنگ کوارتز کابینت زیبا و شیک درست میکنند.

اجرای نصب سنگ کوارتز کابینت در تمامی شهر ها به شرح زیر

  1. نصب سنگ کوارتز کابینت در قزوین
  2. نصب سنگ کوارتز کابینت در تهران
  3. نصب سنگ کوارتز کابینت در کرج
  4. نصب سنگ کوارتز کابینت در اراک
  5. نصب سنگ کوارتز کابینت در شهریار
  6. نصب سنگ کوارتز کابینت در قم

جهت مشاوره با شماره 09128866780 تماس حاصل فرمایید. مشاوره بصورت کاملا رایگان می باشد.

اگر به دنبال یک آشپزخانه شیک مدرن و بهداشتی هستید حتما از سنگ های کوارتز برای سطوح آشپزخانه خودتون استفاده کنید.

مقایسه سنگ کوارتز کابینت با سنگ مرمر

دیدگاه ها بسته شده است